تماس با باربری برتر - باربری تهران

با ما تماس بگیرید

۲۲۷۵۳۸۶۹

Bartarbar Mo

باربری بلوار فردوس یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری برتر می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری برتر تهران ارائه می دهد ، اگر ساکن غرب تهران هستید تیم باربری در محدوده بلوار فردوس آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند. داشتن کارگران کاربلد و متعهد در انجام امر یسته بندی ،حمل و نقل  انواع بار  در اشکال و اوزان مختلف از قبیل : گاوصندوق ، پیانو ،یخچال ساید با ساید،و دستگاهای ورزشی ...به صورت تخصصی و تضمینی بسته بندی و حابه جا می نمایند.

باربری بلوار فردوس با داشتن موقعیت مکانی خوب که از شمال با بزرگراه علامه جعفری از جنوب با آزاد راه تهران کرج واز غرب با بزرگراه شهید ستاری و از شرق با بزرگراه شهید باکری همسایه است بلوار فردوس یکی از محلات خوش مسیر در غرب تهران است که با چند بزرگراه مهم که در بالا ذکر شد دسترسی دارد و به همین خاطر از ترافیک کمتری نسبت به بقیه مناطق برخوردار است.باربری بلوار فردس با داشتن نیروی کار خوش اخلاق ماهر در زمینه باربری سعی می کند که حمل اثاث بدون هیچ گونه آسیب و شکستگی صورت بگیرد.

انتخاب ماشین مناسب یکی از رمز های موفقیت هر باربری است که باربری بلوار فردوس این اصل را به طور کامل رعایت کرده و بااستفاده از ماشین های مسقف و بزرگ و فلزی که مخصوص حمل بار می باشد در طول 24ساعته اماده ارایه خدمات به شما هموطنان عزیز می باشد و بعد از ماشین باید نکات مهم در چیدمان وسایل در ماشین را هم نیز رعایت کنند از جمله،فضای خالی بین بسته بندی ها را با نایلون یاپتو وغیره پر کرد تا هنگام حمل تکان نخورند و کارتون های سبک تر روی کارتون های سنگین قرار می گیرند ودر مرحله اخر وسایلی که حساسیت بیشتری دارند مانند لوستر و وسایل شکستنی با زده می شوند.

باربری بلوار فردوس یکی از باربری هایی است که برای جلب رضایت شما مشتریان عزیز حاظر است هر کاری را انجام دهد تا شما از انتخابتان پشیمان نشوید پس شما هم با خیالی راحت بدون هیچگونه نگرانی حمل و بسته بندی وسایل هایتان با سلامت هر چه بیشتر به باربری بلوار فردوس بسپارید .

تلفن باربری بلوار فردوس :

22753860

22753869

44693639

44693634

ما مفتخریم که اسباب کشی شما را در منطقه بلوار فردوس برایتان انجام دهیم.

 


باربری بلوار فردوس
نظرات مشتریان درباره باربری برتر
باربری بلوار فردوس
امتیاز97 از 100 براساس نظر 351 نفر از مشتریان
تلفن تماس 02144693639 ارائه خدمات باربری در سراسرکشور و تهران - باربری تهران - اتوبار برتر

نکات اسباب کشی

باربری برتر توصیه میکند که شما همیشه از کارتن های محکم و چند لایه برای حمل وسایل استفاده کنید وسایل مشابه را با هم بسته‌بندی کنید کارتن‌ها را درست بسته‌بندی کنید وسایل ریز را داخل کارتن‌های کوچک و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های بزرگ قرار دهید

ادامه مطلب ...

نکات اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل

"همیشه از کارتن های محکم و چند لایه برای حمل وسایل استفاده کنید وسایل مشابه را با هم بسته‌بندی کنید وسایل ریز را داخل کارتن‌های کوچک و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های بزرگ قرار دهید"

ادامه مطلب...

هزینه باربری از تهران به شهرستان

" تنها باربری تخصصی در زمینه حمل و جابجایی گاوصندوق در تهران و سراسر ایران حمل و نقل وسایل سنگین مانند حمل و جابجایی گاوصندوق هم مانند هر کاری راه و روش خاص خود را دارد. "

ادامه مطلب...

حمل اثاثیه منزل بین شهری

درباره ما

مشاوران زبده ی شما در تهران بار با تجربه ای بسیار طولانی در امر اسباب کشی شما را در انجام اسباب کشی آسان و بی دردسر همراهی خواهند کرد . تجربه‌های ریز و درشت افراد توانا می‌تواند کمک موثری در بالا بردن کارایی شما داشته باشد.

ادامه مطلب...

تماس با ما

ایمیل: info@bartarbar.com

تلفن: 22753869 ،44693639