تماس با باربری برتر - باربری تهران

با ما تماس بگیرید

۲۲۷۵۳۸۶۹

Bartarbar Mo

باربری بیهقی یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری برتر می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری برتر تهران ارائه می دهد ، اگر ساکن تهران هستید تیم باربری در محدوده بیهقی آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند.

باربری بیهقی با به کارگیری از بهترین کارکنان و با به دست داشتن از جدیدترین ابزار بسته بندی بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه می دهند.باربری بیهقی با دارا بودن ماشین های حمل از جمله:نیسان،کامیونت،کامیون و نیسان اماده جابه جایی وسایل منزل و ادارات می باشند.برای سفارش باربری فقط کافیست که به یکی از شماره های درج شده تماس بگیرید تاماشین متناسب با بارتان را هماهنگ کنید به محل مورد نظرتان ارسال کنیم این باربری به صورت شبانه روزی با دارا بودن از کادری خستگی ناپذیر و خوش اخلاق در هر لحظه از شبانه روز اماده اند که بهترین خدمات را به شما هموطنان عزیز ارائه دهند.

 باربری بیهقی با داشتن وسایله نقلیه به روز و مدرن از جمله کامیون های مسقف که داخل آن با استفاده از موکت ،موکت کاری شده است تا وسایل و اثاث از جمله بزرگ و کوچک در آن جا شود و یکی از اصول مهم در باربری اصول چیدمان وسایل می باشد که در باربری بیهقی این اصول به طور کامل رعایت می شود ودر هنگام چیدن وسایل در کامیون با استفاده از پتو در لابه لای وسایل از هر گونه خط و خش و ساییدگی وسایل به همدیگر جلوگیری می شود،همه تلاش باربری بیهقی جلب رضایت شماست پس به باربری بیهقی اعتماد کرده و حمل اثاث خود را به این باربری بسپارید.

باربری بیهقی با داشتن خدمات بیمه ای که دارد هر گونه خسارت یا صدمه رسیدن احتمالی را به طور کلی برای شما جبران می کند این باربری با هدف مشتری مداری که دارد همه سعی خود را دارد که یک حمل بار بدون دردسر و راحت را تجربه کنید.

باربری بیهقی در ایام کرونا با رعایت بهداشت فردی کارکنان و همچنین استفاده از ماسک و دستکش همه کارکنان و همچنین در هنگام بسته بندی وسایل قبل از حمل با استفاده از الکل ضدعفونی می شوند البته همه وسایل نه فقط اون دسته از وسایلی که احتمال الودگی در انها زیاد باشند.باربری بیهقی خیال شما را از بابت هر گونه مشکل و یا صدمه رسیدن به وسایل راحت کرده و شما را به اطمینان به این باربری و اعتماد به ان دعوت می کند .

تلفن باربری بیهقی :

22753860

22753869

44693639

44693634

ما مفتخریم که اسباب کشی شما را در منطقه بیهقی برایتان انجام دهیم.

 


باربری بیهقی
نظرات مشتریان درباره باربری برتر
باربری بیهقی
امتیاز94 از 100 براساس نظر 322 نفر از مشتریان
تلفن تماس 02144693639 ارائه خدمات باربری در سراسرکشور و تهران - باربری تهران - اتوبار برتر

نکات اسباب کشی

باربری برتر توصیه میکند که شما همیشه از کارتن های محکم و چند لایه برای حمل وسایل استفاده کنید وسایل مشابه را با هم بسته‌بندی کنید کارتن‌ها را درست بسته‌بندی کنید وسایل ریز را داخل کارتن‌های کوچک و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های بزرگ قرار دهید

ادامه مطلب ...

نکات اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل

"همیشه از کارتن های محکم و چند لایه برای حمل وسایل استفاده کنید وسایل مشابه را با هم بسته‌بندی کنید وسایل ریز را داخل کارتن‌های کوچک و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های بزرگ قرار دهید"

ادامه مطلب...

هزینه باربری از تهران به شهرستان

" تنها باربری تخصصی در زمینه حمل و جابجایی گاوصندوق در تهران و سراسر ایران حمل و نقل وسایل سنگین مانند حمل و جابجایی گاوصندوق هم مانند هر کاری راه و روش خاص خود را دارد. "

ادامه مطلب...

حمل اثاثیه منزل بین شهری

درباره ما

مشاوران زبده ی شما در تهران بار با تجربه ای بسیار طولانی در امر اسباب کشی شما را در انجام اسباب کشی آسان و بی دردسر همراهی خواهند کرد . تجربه‌های ریز و درشت افراد توانا می‌تواند کمک موثری در بالا بردن کارایی شما داشته باشد.

ادامه مطلب...

تماس با ما

ایمیل: info@bartarbar.com

تلفن: 22753869 ،44693639