تماس با باربری برتر - باربری تهران

با ما تماس بگیرید

۲۲۷۵۳۸۶۹

Bartarbar Mo

باربری تجریش یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری برتر می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران و توسط باربری برتر تهران ارائه می دهد ، اگر ساکن شمال تهران هستید تیم باربری در محدوده تجریش آماده است بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه کند. باربری تجریش و اتوبار تجریش تمام وسایل مورد نیاز برای بسته بندی را بالاترین و کیفیت  و منصفانه ترین قیمت و کادری مجرب و اموزش دیده در تمام مناطق تهران و بدونه محدودیت به انجام می رساند. باربری  تجریش علاوه بر کامیون مسقف و روباز داری انواع وانت جهت جابه جایی  بار های شکستنی و کم حجم استفاده می نمایند. جهت آسودگی خاطر شما هنگام حمل نقل چه بار های شهری و جه شهرستان بیمه صادر میشود.

باربری تجریش یکی از باربری های معتبر در محدوده تجریش می باشد.باربری تجریش یکی از بهترین و خوش اب و هوا ترین مناطق در شمال تهران است و به همین دلیل میدان تجریش یکی از شلوغ ترین خیابان های تهران به حساب می اید و از اماکن مهم در این منطقه می توان به امامزاده صالح که در تجریش قراردارد و کاخ موزه سعد اباد و بیمارستان شهدای تجریش در این منطقه قرار دارد.باربری تجریش با ارائه خدماتی که به شما ارائه می دهد قصد و هدف رضایت صدرصدی شما هموطنان عزیز را دارد و به همین دلیل بهترین و باکیفیت ترین خدمات را به شما ارائه می دهد.

 

بسته بندی یکی از اصول خیلی مهم و ضروری در حمل ونقل صحیح و ایمن می باشد که باربری تجریش این اصل را رعایت نموده و با استفاده از مواد بسته بندی از جمله جعبه های بسته بندی کارتون های میوه وساک های زیپ دار برای پوشاک وبالش و پتو و چسپ و طناب و غیره..در مرکز حمل بار اصول بسته بندی را به صورت کامل رعایت نموده تا وسایل در حین حمل بار باز نشده و هیچ گونه آسیبی به اثاثیه منزلتان وارد نشود،همطونان عزیز حمل اثاثیه منزلتان را با خیالی آسوده به باربری تجریش بسپارید.

تلفن باربری تجریش :

22753860

22753869

44693639

44693634

ما مفتخریم که اسباب کشی شما را در منطقه تجریش برایتان انجام دهیم.

 


باربری تجریش
نظرات مشتریان درباره باربری برتر
باربری تجریش
امتیاز92 از 100 براساس نظر 316 نفر از مشتریان
تلفن تماس 02144693639 ارائه خدمات باربری در سراسرکشور و تهران - باربری تهران - اتوبار برتر

نکات اسباب کشی

باربری برتر توصیه میکند که شما همیشه از کارتن های محکم و چند لایه برای حمل وسایل استفاده کنید وسایل مشابه را با هم بسته‌بندی کنید کارتن‌ها را درست بسته‌بندی کنید وسایل ریز را داخل کارتن‌های کوچک و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های بزرگ قرار دهید

ادامه مطلب ...

نکات اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل

"همیشه از کارتن های محکم و چند لایه برای حمل وسایل استفاده کنید وسایل مشابه را با هم بسته‌بندی کنید وسایل ریز را داخل کارتن‌های کوچک و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های بزرگ قرار دهید"

ادامه مطلب...

هزینه باربری از تهران به شهرستان

" تنها باربری تخصصی در زمینه حمل و جابجایی گاوصندوق در تهران و سراسر ایران حمل و نقل وسایل سنگین مانند حمل و جابجایی گاوصندوق هم مانند هر کاری راه و روش خاص خود را دارد. "

ادامه مطلب...

حمل اثاثیه منزل بین شهری

درباره ما

مشاوران زبده ی شما در تهران بار با تجربه ای بسیار طولانی در امر اسباب کشی شما را در انجام اسباب کشی آسان و بی دردسر همراهی خواهند کرد . تجربه‌های ریز و درشت افراد توانا می‌تواند کمک موثری در بالا بردن کارایی شما داشته باشد.

ادامه مطلب...

تماس با ما

ایمیل: info@bartarbar.com

تلفن: 22753869 ،44693639