تماس با باربری برتر - باربری تهران

با ما تماس بگیرید

۲۲۷۵۳۸۶۹

Bartarbar Mo

باربری شهرک ژاندارمری یکی دیگر از مناطق تحت پوشش باربری برتر می باشد که خدمات خود را زیر نظر اتحادیه در استان تهران دارای نیروی کاری متخصص و کار بلد در امر بسته بندی و حمل نقل بار واثاثیه منزل و لوازم اداری تجاری اماده خدمات دهی به شما همسایگان عزیز می باشیم

باربری شهرک ژاندارمری در محدوده خیابان ژاندارمری اماده ارائه خدمات به شما مشتریان عزیزی که قصد جابه جایی وسایل و اثاثیه هایتان را دارید این باربری با به کار گیری از کارکنان دوره دیده و ماهر در زمینه باربری همه تلاش خود را می کند که بهترین خدمات را به شما مشتریان عزیز ارائه دهد از جمله این خدمات می توان به بسته بندی حمل و بارگیری و... می باشد که اگه از افراد با تجربه استفاده نشود باعث خسارت رسیدن اثاثیه هایتان می شود.پس با خیالی راحت و فراغ از هر گونه نگرانی حمل و جابه جایی وسایل منزلتان را به این باربری بسپارید.

یکی از مهمترین و ضروری ترین عامل در هر باربری رعایت اصول بسته بندی است در باربری شهرک ژاندارمری همه اصول بسته بندی رعایت می شود مثلاقبل از هر کاری وسایلی که کمتر به بسته بندی نیاز دارند بسته بندی می شوند،وسایلی که سنگین هستند را در کارتون هایی که تحمل ان را ندارند قرار نمی دهیم  بلکه تناسب وسایل و کارتونی که در ان قرار گرفته می شود ب طور کامل رعایت می شود و همچنین مشخصات هر بسته را با ماژیک روی کارتون ان نوشته می شود و.... باربری شهرک ژاندارمری همه سعی خود را برای یک حمل بار با کیفیت انجام می دهد چون هدف ان جلب رضایت مشتریان می باشد.

شماره های تماس 

22753860

22753869

44693639

44693634

ما مفتخریم که اسباب کشی شما را در منطقه شهرک ژاندارمری برایتان انجام دهیم.

 


باربری شهرک ژاندارمری
نظرات مشتریان درباره باربری برتر
باربری شهرک ژاندارمری
امتیاز95 از 100 براساس نظر 313 نفر از مشتریان
تلفن تماس 02144693639 ارائه خدمات باربری در سراسرکشور و تهران - باربری تهران - اتوبار برتر

نکات اسباب کشی

باربری برتر توصیه میکند که شما همیشه از کارتن های محکم و چند لایه برای حمل وسایل استفاده کنید وسایل مشابه را با هم بسته‌بندی کنید کارتن‌ها را درست بسته‌بندی کنید وسایل ریز را داخل کارتن‌های کوچک و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های بزرگ قرار دهید

ادامه مطلب ...

نکات اسباب کشی

حمل اثاثیه منزل

"همیشه از کارتن های محکم و چند لایه برای حمل وسایل استفاده کنید وسایل مشابه را با هم بسته‌بندی کنید وسایل ریز را داخل کارتن‌های کوچک و وسایل بزرگ را داخل کارتن‌های بزرگ قرار دهید"

ادامه مطلب...

هزینه باربری از تهران به شهرستان

" تنها باربری تخصصی در زمینه حمل و جابجایی گاوصندوق در تهران و سراسر ایران حمل و نقل وسایل سنگین مانند حمل و جابجایی گاوصندوق هم مانند هر کاری راه و روش خاص خود را دارد. "

ادامه مطلب...

حمل اثاثیه منزل بین شهری

درباره ما

مشاوران زبده ی شما در تهران بار با تجربه ای بسیار طولانی در امر اسباب کشی شما را در انجام اسباب کشی آسان و بی دردسر همراهی خواهند کرد . تجربه‌های ریز و درشت افراد توانا می‌تواند کمک موثری در بالا بردن کارایی شما داشته باشد.

ادامه مطلب...

تماس با ما

ایمیل: info@bartarbar.com

تلفن: 22753869 ،44693639